טפטים לארונות

טפטים לארונות הזזה משמשים להדבקתם על מנת לשפר את מראה הארון שלכם ולהפוך אותו לארון אטרקטיבי ומעוצב בשלל צבעים מבלי להוציא סכום נכבד על צביעת ויטראז'י זכוכית או על ארון שכבר נמכר כשהוא צבעוני. באמצעות תיקונים קלים עם טפטים ניתן להשיג את אותה התוצאה בדיוק. להלן המקומות בהם מודבקים הטפטים לארון.

טפטים בדלת הארון החיצונית

הטפטים הללו מטרתם היא אחת – ליצור מראה חדש לארון שלכם מבחינה חיצונית. ישנם כל מיני סוגי טפטים. ניתן לרכוש טפטים לארונות ילדים, שהם בדרך כלל טפטים קטנים המכילים שימוש בבעלי חיים מצוירים, דמויות ילדים, ועוד. לעומת זאת, טפטים לארונות חדרי השינה למבוגרים כוללים מבחר עצום של שימוש בגרפיקות צבעוניות, שימוש באיורי שטח של צמחיה מלבלבת, ים או מקור מים אחר כשהוא חלק או גלי, ועוד. טפטים כאלו, כאשר הם מודבקים על הדלת החיצונית של ארון ההזזה כבר משנים את האווירה בחדר מעצם שינוי המראה של אותו חפץ בולט וכה חשוב.

טפטים בפנים הארון על המדפים

טפטים מסוג זה נדירים יותר לשימוש אך בהחלט אפשריים. אם גם אתם מעוניינים לשפר את ההרגשה שלכם בכל פעם שתפתחו את הארון, אין כמו טפטים עמידים וחזקים אשר יכולים להחזיק שנים בתוך הארון שלכם ללא בלאי גם אם יש בפנים תכולה רבה. ניתן לרכוש טפטים בהם מצויירות גרפיקות מחשב מתקדמות בשחור לבן או בצבע, טפטים חלקים, הצבועים בצבע אחד, ובעבור חדרי הילדים – ניתן להשיג טפטים למדפים עם תמונות אהובות על ילדי הגיל הרך ומעלה.

היכן ניתן לרכוש טפטים לארונות הזזה?

בחנות המוכרת ומשווקת ארונות הזזה ומוצרים נלווים. חנות כזו מוכרת גם פרזול, גם ארונות שלמים וגם אביזרים נלווים כמו מדפים, טפטים, וכיוצא באלה. רכישת טפטים כרוכה בתכנון מוקדם של מראה הארון, וזו נגזרת של מראה החדר. אם החדר שלכם הוא בעל עיצוב קלאסי ואינכם מרוצים מהצבע של הארון – אין כמו רכישת טפט חלק בצבע האהוב עליכם. לעומת זאת, אם אנו דנים בחדר בעיצוב מודרני, יתאים יותר טפט נוף, או טפט גראפי כלשהו לשיפור ושדרוג מראה הארון והוספת גווני צבע רבים מחוצה לו ובתוכו.

לקריאה נוספת:

עיצוב דלתות

עיצוב ארונות

צביעת ארונות

לפרטים\הצעת מחיר   שם:   טלפון:   אימייל:   שיחת חינם