דלתות פנים קלאסיות לבית

במאמר זה נספק מידע על מספר מאפיינים על דלתות פנים קלאסיות לבית. כאשר מעצבים דלתות באמצעות עיצוב קלאסי – ישנן שתי דרכים לעשות זאת: לרכוש דלת מגולפת שתוכננה על ידי אדריכלים ובוצעה על ידי הנגריות המתקדמות ביותר בארץ, או להסתפק בדלתות בעלות דגם פשוט, אך אופן עיצובן הצורני והצבע שלהן הוא שיוצר התאמה לבית שלכם ובכך יוצר מראה קלאסי. במאמר זה ניגע בכל אחת מהשיטות הללו ונבדוק כיתד הן מיושמות בפועל.

קניית דלת מעצבים

דלת המעצבים הקלאסית יכולה להימכר בשלל צבעים, אך חשוב לשמור על אחידות. במראה קלאסי של בית מקובל שהדלתות אחידות בצבע שלהן וגם בצורה שלהן. חשוב לגבש מה תהיה הצורה ומה יהיה הצבע של הדלתות. העצה היא לבחור בדלת בעלת צבע שמקובל שהוא משמש כגוון של דלתות: קרם, לבן, באז', חום או כתום. על הפרזול שייבחר להיראות מחודד ומלוטש. חשוב שלא ייראה בנאלי אלא יכיל תמיד את ה EDGE שמוסיף לו את התנופה הקלאסית: למשל ידית גלית או בעלת עיצובי קצה משכנעים. בדרך כלל מקובל כי פרזול דלתות קלאסי יוצע למכירה בצבעים כמו חום, לבן, מוזהב או כסוף.

התאמת דלתות סטנדרטיות לבתים באופן שייצור מראה קלאסי

דרך מחשבה זו ללא ספק תחסוך לכם במשאבים כספיים וגם תתרום לאחיזה הקלאסית במראה הבית. הדרך לעשות זאת היא ליצור כמה שיותר התאמה, וכמה שפחות ניגוד. יש להשתמש בניגוד היכן שזה מתבקש בלבד: בכניסה לחדרים גדולים, כאשר מתאימים פרזול לדלת, ועוד. בכל מקרה אחר, אם החדר בבית כולו עשוי מקירות לבנים בורקים, רצוי שגם הדלת תהיה כזו, או לכל הפחות בעלת צבע בהיר אחר. אם בבית הצבע הדומיננטי הוא צבע כהה יותר, חשוב לרכוש דלת בעלת מראה שכזה. באשר לצורת הדלתות, לרוב צורה מלבנית סטנדרטית תהיה די והותר עבורכם, ובמקרים מיוחדים ניתן להוסיף אפקטים נוספים להעמקת המראה הקלאסי. למשל – אם בחדר כלשהו יש מפתח מאד רחב, ניתן לרכוש דלת הזזה בעלת מראה קלאסי במקום זוג דלתות ציר. בדרך זו אתם יכולים לספק לבתיכם דלתות לא יקרות אך בהתאמה חכמה למראה הקיים בבית.

לפרטים\הצעת מחיר   שם:   טלפון:   אימייל:   שיחת חינם