יצירת תדמית עם דלתות כניסה יוקרתיות מאלומיניום

אין כמו דלתות כניסה מאלומיניום בשביל להטביע את חותמכם העיצובי על הבית. דלת הכניסה באופן כללי אומרת הרבה מאד על הבית. כשהבית מעוצב בסגנון כפרי, הנוהג הוא לבחור משקופים עגולים וליצוק פיתוחים בדלת, זאת לעומת עיצוב בורגני בו משטח הדת חלק לגמרי. המשקופים בעיצוב הבורגני מרובעים, לעתים עם קדקודים כפולים (מדורגים). ובאשר לצבעים? ובכן, בעבר הדיון הזה לא יכול היה להתקיים בשל כך שלא ניתן היה לצבוע משטחי אלומיניום שייראו כמו חומרי ייצור אחרים. כיום אלומיניום יכול לחקות עץ חום, פורמייקה לבנה, ומה לא. לכן, הרגישו חופשיים לבחור בצבע המועדף. אנו ממליצים לבחור בצבעים כהים עבור צביון עתיק וינטאג' וצבעים בהירים הסובבים את הלבן עבור צביון מודרני עכשווי.

משקופי דלתות הכניסה מאלומיניום

המשקופים יכולים להיות מרובעים או צילינדרים (גליליים). אנו ממליצים לבחור בעיצוב המרובע אם אתם יודעים שרוב הסיכויים שהבית שלכם יעוצב בנוסח בורגני, ובמשקוף גלילי עבור בית שרוב הסיכויים שיעוצב בסגנון כפרי. בדרך זו, אתם מבטיחים לעצמכם דלתות כניסה מאלומיניום שיספרו את סיפורו העיצובי של הבית שלכם, תוך רמיזה מה יתרחש בפנים מבחינה תפאורתית.

דלתות יוקרתיות מאלומיניום

משטחי הדלתות ועיצובם

מומלץ להטביע פורניר עם פיתוחים על האלומיניום אם אתם יודעים שהדלת תייצג בית כפרי, ולהשאיר את המשטח חלק כמו שהוא עבור עיצוב בורגני. השילוב של משקוף צילינדר כפרי עם דלתות הזזה בלגיות מאד מושך את העין, ולהיפך. השילובים הללו בין המשקוף לבין גוף הדלת יבטיחו התקן כניסה לבית מעוצב, מושך ואטרקטיבי אשר יגרום ללא מעט אורחים להרים גבה (לחיוב) כשהם יגיעו אליהם הביתה.

תוספות צבע לדלתות

בעבר, דלתות כניסה מאלומיניום היו כסופות בלבד, כצבע החומר. כיום – לא בהכרח. ניתן לצבוע דלתות אלומיניום בצביעה ישירה, או להטמיע ציפוי עץ כדוגמת פורניר, אשר כבר מוגש בצבע הרצוי לכם. תוספת צבע לדלת – מומלץ כי תיעשה על פי צביונו הצפוי של הבית. אם בתכנון – לבנות בית שצבע העץ הוא ששולט בו, היעזרו בצבעי עץ בדלת הכניסה, ואם זהו בית מודרני, הכי כדאי לצבוע בלבן, אם כי גם השארת צבע האלומיניום הטבעי עשויה לבוא בחשבון במקרה שכזה.

 

 

לפרטים\הצעת מחיר   שם:   טלפון:   אימייל:   שיחת חינם