טיפים לדלתות

דלתות חוץ ופנים הבית, מעניקות עיצוב וחלק מריהוט. הדלת הינה כרטיס הכניסה של הבית ומי שנכנס, יכול לתאר כיצד ייראה הבית מבפנים. יש מפעלים מיוחדים שעוסקים עם עיצוב דלתות. ניתן למצוא דלתות העשויות ממגוון חומרים: ברזל, עץ, שילוב של שניהם אלומיניום עם זכוכית ועוד. מי שמעוניין למצוא דלת שתהיה לטעמו ולסגנון הבית, יכול להגיע למפעלים הידועים, העוסקים ומתמחים בתחום עיצוב דלתות. סוג הדלתות, משתנה על פי מיקומן, יש להתאים את הדלת החיצונית, כך שתהיה חזקה דיה ותתאים למפגעי מזג האוויר כמו חום או גשם. גם מהבחינה הבטיחותית מפעלים של עיצוב דלתות וייצורן, מעצבים את הדלתות החיצוניות כמו דלתות הכניסה עם מנגנונים חכמים שימנעו פריצות לבית.
 
דלתות מעץ או מתכת?
 
זו גם שאלה אבל עם אתם מעוניינים כי עיצוב דלתות יהיה ממתכת או ברזל, חשוב כי הדלת תהיה עמידה בפני חלודה שכן, מזג האוויר בחורף מביא עמו גשמים שיכולים לפגוע בדלתות שאינן איכותיות או עשויות מפלדת אל חלד או אלומיניום שאינו  מחליד. אם אתם מעוניינים בדלת העשויה מעץ,. יש לקחת בחשבון כי היא צריכה טיפול ותחזוקה כמו צביעה בחומר כמו לכה מיוחדת נגד החום והגשמים. עיצוב דלתות הוא עניין של טעם אך חשוב כי העדפות שלכם, תהיינה נכונות ולא תבחרו דלתות זולות כי האיכות שלהן לבטח תהיה ירודה ותצטרכו להחליפן לאחר 3 או 4 שנים וחבל.
 
דלתות פנים נגד מים
 
מי שרגיל לשטוף את רצפת הבית עם הרבה מים, חייב לדעת כי ישנן דלתות שהן עמידות נגד מים וכדאי כי יתעניין בהן. יש להשקיע על עיצוב דלתות ורכישתן ממפעלים או אולמות תצוגה ידועי שם כגון: חברת אינדורס, חשוב כי תהיה לכם אחריות מלאה על הדלתות. ניתן למצוא גוונים שונים של דלתות אם פנים או אם דלתות כניסה כך שיוכלו להתאים לכם גם לפנים הבית וגם מחוצה לו. היום, קיים ביקוש רב יותר לדלתות אם פנים או אם חוץ שהן בעלות חומרי גלם חזקים יותר. התחזוקה וההוראות של ניקיון הדלתות הן חשובות ולכן, לפני שאתם רוכשים דלתות, שאלו את המוכרים במפעל או אולם התצוגה לגבי הוראות התחזוקה כמו ניקיון הדלתות.
לפרטים\הצעת מחיר   שם:   טלפון:   אימייל:   שיחת חינם