עיצוב וילונות

כאשר מדובר בעיצוב וילונות, מדובר בראש ובראשונה בעיצוב החזית הפנימית של הבית שלכם. על כן, עיצוב וילונות חייב להתבצע בצורה מושכלת על מנת להביא הביתה את האייטמים החמים ביותר שישרו תחושת אינטימיות בבית ויובילו לשביעות רצונכם מבחינה עיצובית. ראשית כל, נדון במספר סוגים של וילונות:

·         וילונות גלילה – וילונות הנסגרים ונפתחים בתנועה אנכית מלמעלה למטה ולהיפך.

·         וילונות ונציאנים – וילונות עץ דמויי תריס הנפתחים ונסגרים בתנועה דומה לזו של וילונות הגלילה.

·         וילונות פנלים – וילונות שנעים בתנועה אופקית. סט וילונות שכזה מכיל 2-3 פנלים להזחה הצידה.

בדומה לתחומים רבים כמו ארונות או דלתות, גם בווילונות יש חשיבות רבה לסוג התנועה שאתם מבקשים שתקרה: הצידה, למעלה, עם תריס, בלעדיו, וכד'. על כן, מספר צעדים חשובים יסייעו בידכם לבחור בקלות את הווילונות שלכם.

תכננו את מראה הווילונות שלכם

יש לתכנן לפרטי פרטים את מראם של כל הווילונות: חומרי הייצור, אופן הפתיחה, עיצוב הווילון וכד'. יש לקחת בחשבון צורות וצבעים רצויים, אופני פתיחה מועדפים: מאונכים או אופקיים וכד'. כאשר כל הבית שלכם כבר מעובה בווילונות שאתם מתכננים להציב, גשו לחנות ווילונות להמשך התייעצות.

התייעצות עם מומחי ווילונות

מומחי הווילונות הם גם מומחי עיצוב, גם מומחי הצללה וגם מומחי תפעול. על כן, הם יוכלו לסייע לכם לבחור בדיוק את הווילון המתאים לכם. מומחי הווילונות ידעו בדיוק איזה ווילון לספק לכם בהתאם לצרכים. יש לקוחות המבקשים רק עמעום של האור בחדר ויש כאלו שמבקשים החשכה גמורה, וסוג הבדים או העצים של הווילון שונים בין המקרים. ישנם לקוחות שיבקשו כי הסביבה החיצונית תיאטם לחלוטין וחלקם יבקשו עדיין לראות את התוואי החיצוני על אף סגירת הווילון. כמובן ששתי המטרות הללו מנוגדות ומצריכות התקני ווילון שונים.

צריכת הווילונות

את צריכת הווילונות מומלץ לעשות מיד ראשונה באריזה סגורה. במידה והנכם בעלי מקצוע מנוסים ניתן להתקין לבד, אך במידה ולא – זו אחת ההתקנות היותר מסובכות המצריכות ידע בסימטריה ובהתקנה עמידה של ההתקנים עליהם יישען הווילון. אם אינכם בטוחים כיצד לעשות זאת מוטב לקרוא לווילונאי מוסמך שיעשה זאת עבורכם, במיוחד בווילונות המאוד גדולים בהם קל יותר לעשות טעויות התקנה.

לפרטים\הצעת מחיר   שם:   טלפון:   אימייל:   שיחת חינם